Drooni mõõtmised

Visuaalne isnpekteerimine ja Progressi jälgimine
VAATA LISAINFOT KÜSI PAKKUMIST

Drooni mõõdistused

Drooni mõõdistused on tänapäeval juba reaalsus ja täiesti kasutatav vahend. Mõõdistuse tulemuse täpsuste kohta on teostatud nii eestis kui ka väljaspool mitmeid katseid ja võrdluseid. Oleme seda ka enda jaoks testinud ja oleme veendunud enda lahenduse võimekuses ja täpsuses.

Kasutame erinevateks mõõdistamisteks erinevaid droone, nii rootor tüüpu droone kui ka lennuk tüüpi droone.

Teostage lendamine ise

Samuti on meil olemas lahendus, millega saate lendamise ise teostada, nii et see on kontrollitud ja täpne.  See annab teile vabaduse enda aega planeerida selliselt nagu just teile vaja ja fikseerida andmed parasjagu siis kui olukord seda nõuab.

Kui teil on kahtluseid drooni mõõdistamise täpsuses, efetiivsuses või võimalikuses, siis võtke meiega ühendust ja saame teile tõestatult näidata nende kasutatavust ja täpsust.

Online keskkond

Online keskkond tagab mõõdistusandmetele kiire ja turvalise ligipääsu. Saate drooniga mõõdistatud andmetele ligipääsu ükskõik millisest seadmest: arvuti, sülearvuti, tahvel, telefon.

Ei pea alla laadima ja avama spetsiaalse tarkvaraga ühtegi faili, vaid teil on ligipääs kogu infole üle interneti.

Visuaalne inspekteerimine

Drooni mõõdistamise tulemusena online keskkonnas visuaalseks vaatamiseks 2D ortofoto, mis on ülimalt detailne ja ülevaatlik kogu objekti ulatuses. Saate kiiresti mõõta pikkuseid, pindalasid ja saada ülevaade objektist ning esialgse võrdluse projektist. See tagab teile esialgse kontrolli olukorrast!

Samuti on teil võimalik minna ajas tagasi ja vaadata varasemalt drooni mõõdistusega saadud andmeid. See tagab teile kogu objekti vältel kontrolli ja kontrollimise võimaluse, isegi kui midagi on objektilt juba ära viidud või juurde toodud, kogu info on teil olemas.

Progressi jälgimine

Drooni mõõdistamise tulemusena online keskkonnas visuaalseks vaatamiseks 2D ortofoto ja 3D situsatsioonimudel, mis on ülimalt detailne ja ülevaatlik kogu objekti ulatuses. Saate kiiresti mõõta pikkuseid, pindalasid, esialgse võrdluse projektist ning mõõta kõrguseid ja arvutada mahtusid. See tagab teile esialgse kontrolli olukorrast ning kontrolli erinevate mahtude üle!

Samuti on teil võimalik minna ajas tagasi ja vaadata varasemalt drooni mõõdistusega saadud andmeid. See tagab teile kogu objekti vältel kontrolli ja kontrollimise võimaluse, isegi kui midagi on objektilt juba ära viidud või juurde toodud, kogu info on teil olemas.

Drooni mõõdistus

Drooniga mõõdistamisega on võimalik saada väga head ja täpsed andmed.

Teostame teie objektil Drooni mõõdistamise teile vajalikul ajal ja kohas.

Samuti pakume võimalust ,et drooni mõõdistuse teostate enda objektil teie, siis kui teile on seda just vaja. Teil ei ole vaja kokku leppida aegasid, kes ja millal saab drooni mõõdistuse teostada.

Kõik mõõdistused, mis teostate on kontrollitud ja alati täpsed, selle saame tagada läbi kindla koolituse.